O nas

Na rynku szkółkarskim jesteśmy od 1990 roku. Gospodarstwo Rolno-szkółkarskie Maciej Bobowicz jest członkiem Stowarzyszenia Leśnych Szkółkarzy Polskich.

Jeszcze niedawno nasza szkółka drzew leśnych i alejowych w Budzyniu nosiła nazwę «Greenservice». Ale ze względu na to, że w Polsce działają firmy o podobno brzmiącej nazwie, a od branży szkółkarskiej są oddaleni jak Antarktyda od Polski, postanowiliśmy zapobiec pomyłkom i zmienić nazwę szkółki na «ABC Las».

Nowa nazwa – «ABC Las» jest od nazwy Grenservice krótsza, zgrabniejsza i w całości odwierciedla przedmiot naszej działalności, którym jest hodowla i sprzedaż drzew leśnych i alejowych.

Naszym odbiorcą jest rynek polski, a także pozostała część Unii Europejskiej, gdzie nasze sadzonki cieszą się dużym powodzeniem. Naszym atutem jest jakość, na co stawiamy największy nacisk przy produkcji sadzonek.

Ponad ćwierć wieku nieustannie utrzymujemy najwyższe standardy. I to nie są tylko głośne deklaracje. Jako jedyni udzielamy gwarancji na towar. Jest to możliwe dzięki unikalnemu doświadczeniu jakie posiadamy

Gwarantujemy więc prawie 100% przyjęcie się naszych sadzonek pod warunkiem przestrzegania podstawowych zasad sadzenia i pielęgnacji.